Prečo BioPoint? (skúsenosť zákazníčky Karolíny)

Pani Karolína má v domácnosti kopu povinností popri rozbiehaniu podnikania z domu, a to ešte nespomíname dištančné vzdelávanie syna. Už dávnejšie nás ale oslovila s tým, že by sa chcela poďakovať za X-tú spokojnú objednávku, nevedela však ako. Nakoniec si našla čas a dovolila nám položiť jej zopár otázok – ako, odkedy a prečo je jednou z našich nezabudnuteľných zákazníčok?

1. Ako ste sa dostali k Biopoint?

Môj syn mal respiračné ochorenie a neskutočne kašľal, preto som si “vygooglila” akýsi cédrový olej, ktorý mal pomôcť. Tak som sa dostala k letáku s účinkami rôznych olejov, takže som vyskúšala rascový olej, ktorý bol nakoniec niekoľkonásobne účinnejší.

Hľadala som ale ten najlepší pomer kvalita-cena pri čo najväčšom balení, aby ma podporná liečba syna finančne nezruinovala. A vtedy som objavila e-shop Biopoint.

2. Aká bola vaša prvá skúsenosť?

Po objednávke som sa snažila vyhnúť poštovnému, chcela som si produkty vyzdvihnúť na výdajnom mieste – a zablúdila som. Andrejka, ktorá je zodpovedná aj za vybavenie objednávok, mi vyšla v ústrety. Stretli sme sa na mieste, ktoré už dobre poznám – to na mňa urobilo veľmi dobrý dojem. Odvtedy som zákazníčkou.

3. Čo všetko ste už od BioPoint vyskúšali?

Doma sme neostali len pri čiernej rasci, ale tú používame najdlhšie (3 – 4 roky). Čo sme neskúsili, určite časom vyskúšame. Niektoré veci som mala aj od iných firiem alebo z potravín/drogérie, ale vďaka skúsenostiam chcem postupne vyskúšať čo najviac z ponuky práve od Biopoint – pretože spokojný zákazník si stále hľadá cestu a kvalitu mám už odskúšanú. Zálusk mám hlavne na arganový kozmetický olej vhodný na moju zrelú pleť, ktorý som už mohla vyskúšať vďaka vzorkám pribaleným k mojim predošlým objednávkam.

4. Je pre vás dôležitejšia kvalita alebo cena?

Skúsenosť u nás doma mi hovorí, že kvalita je najdôležitejšia, najmä čo sa zdravia týka. Práve to ma na BioPointe zaujalo, keď som sa náhodou preklikla na web. Objavila som tu veľmi veľké balenia, ktoré vydržia dlho a nestoja veľa, všetko v najvyššej kvalite – o tom by mali ľudia vedieť! Napríklad také prášky zelený jačmeň, moringa a kurkuma, alebo celé šupky psyllia, všetko v BIO kvalite a až v 500g balení, aké len tak v potravinách s takými vlastnosťami a nízkou cenou nenájdete.  

Do oka mi padol aj olej z vlašských orechov – okrem toho, že ho vnímam ako skvelý dopĺňač omega-3 mastných kyselín pre mozog, miesto si nájde aj u nás v kuchyni. Nehovoriac o tom, koľko veľa v dnešnej dobe stoja vlašské orechy, ak sa k nim vôbec dostanete!

5. Máte nejakého “obľúbenca”?

Olej z čiernej rasce objednávam najčastejšie – vďaka nemu som k Biopointu vôbec dostala. A keďže ho používa celá rodina, tak v zimnom období u nás naozaj “ide potokom”. Syn ho má rád, ja ho používam pre jeho účinky a manželovi síce nechutí, ale nakoľko máme doma pocit, že naozaj pomáha predchádzať ochoreniam a v prípade potreby rieši problémy aj “za pochodu”, tak na neho na konci dňa predsalen nedáme dopustiť vždy, keď na nás “niečo lezie”.

Mimo čiernej rasce (alebo „zlata faraónov“, ako som si prečítala na blogu) by som ešte vyzdvihla vyskúšaný BIO zázvor, ktorý sa hodí presne na toto obdobie – jeseň/zima a čas vírusov a epidémií. Každý deň si ho podľa odporúčaní pridávam do čaju. Taktiež, keď si už liečim prechladnutie alebo ľudovo nazývané “prefúknutie”, tak si k zázvoru do čaju pridávam aj kajenské korenie –  je to super “zahrievač”.

6. Sledujete čo sa na e-shope deje?

Keďže pravidelnou súčasťou mojej objednávky je najmä olej z egyptskej čiernej rasce, nestíham sa veľmi prehrabávať aktuálnou ponukou a e-shopom. Som veľmi časovo vyťažená žena, takže mi vyhovuje newsletter – nechodí často, ale upozorní ma na novinky. Koniec-koncov, Biopoint ma zaujal aj výhodnými cenami, takže som rada, že majú často rôzne akcie a zľavy.

7. Ako je to vo vašom okolí s doplnkami stravy?

Aj keď nezdieľame so všetkými známymi rovnaké názory na výživu, raz za čas darujem niečo z ponuky ďalej. Produkty ale kupujem najmä k nám domov, pretože u nás je viacero z nich už overených. Najmä egyptská čierna rasca, s ktorou máme kvôli synovi veľmi dobrú skúsenosť.