Vážený zákazník, V dňoch od 21.6.2024- 5.7.2024 bude u nás prebiehať čerpanie dovoleniek.

V dôsledku toho môže dôjsť k zdržaniu odosielania objednávok. Vopred ďakujem za pochopenie.

O nás - Prečo vznikol Biopoint?

Rodinná firma BioPoint vznikla v roku 2017 s cieľom doniesť na slovenský trh unikátne produkty z liečivej čiernej rasce.
Preto sme ako prví priniesli na Slovensko výrobky najvyššej kvality od nemeckej firmy Kräuterland, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 13 rokov – v nezmenenej certifikovanej BIO kvalite, bez prídavných látok a za výhodné slovenské ceny.

Rastúci sortiment BIO olejov je vyrobený v Nemecku z certifikovaných prísad z BIO poľnohospodárstva, ktoré si vďaka lisovaniu za studena zachovávajú vysoký podiel minerálov a vitamínov.
Výber viac ako 30 olejov, kozmetických olejov, superpotravín a iných produktov pravidelne dopĺňame o nové výrobky z egyptskej čiernej rasce, avokáda, chia, argánu a ďalších prírodných zdraviu prospešných surovín.

Vyše 500 spokojných zákazníkov si už objednalo tovar cez náš e-shop s dobierkou až domov alebo si vyzdvihlo objednávku na výdajnom mieste v Košiciach.

BioPoint taktiež dbá na udržateľnosť prírody – BIO produkty najlepšej kvality vyrábame šetrne a balíme do ekologického a recyklovateľného materiálu.
Viac o nás nájdete na Facebooku, Instagrame a v našom newsletteri pre zákazníkov.

BioPoint – Produkty vyrobené pre zdravie

0917 393 842

info@biopoint.sk

Baničova 1434/3

040 18 KOŠICE

Kontaktujte nás

    *Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov.