⏰ Argánový olej - dopredaj

⚠️ NOVINKA - konopné semienka ⚠️

BIO Kurkuma prášok 500g

8,89€ s DPH
(7,41€ bez DPH)

100% BIO Kurkuma prášok 500g

Výrobca: KRÄUTERLAND

Katalógové číslo: VD-016 Kategórie: ,

BIO Kurkuma prášok 500g

Kurkuma – “magická hľuzovka” alebo “korenie života” pochádza z Indie a je tiež známa ako prírodná farbivo pod názvom E100.

S našou kurkumou dostanete produkt, ktorý je 100% z prírodných surovín.

Využitie Bio kurkumy prášku:

Kurkuma môže byť použitá veľmi všestranne. So svojou miernou chuťou môže veľmi dobre dochutiť indické kari, koláče alebo dokonca dusené maso a polievky. Ale aj omáčky a nátierky získavajú s kurkumou nielen krásnu zlatožltú farbu, ale aj lahodnú arómu.

Môže sa používať aj v horúcich nápojoch a koktailoch. Zvlášť známe je takzvané “zlaté mlieko”, ktoré sa považuje za zázračný elixír. Tento trendový nápoj je vyrobený z mandľového mlieka a kurkumy a je pravidlom, že je skutočnou zázračnou zbraňou pri prechladnutí a slabosti. Toto ájurvédske mlieko posilňuje imunitný systém, má čistiaci účinok a dokonca aj protizápalové účinky.

Spotreba:

Od kúpy produktu spotrebujte do 12 mesiacov. Po otvorení produktu je potrebné ho čo najskôr spotrebovať.

Skladovanie:

Chladné, tmavé a chránené pred svetlom.

Dávkovanie:

Odporúčame užívať jeden až tri gramy prášku z kurkumy denne.

Zloženie:

100% BIO Kurkuma v prášku.

 

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.6 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.