➡️ RÚŠKO ⬅️ ku každému nákupu

⏰ Argánový olej - dopredaj

⚠️ NOVINKA - konopné semienka ⚠️

Glucosamin prášok 500g

16,98€ s DPH
(14,15€ bez DPH)

Glucosamin prášok, čistý glukosamín sulfát 500 g v uzatvárateľnom vrecku

Výrobca: KRÄUTERLAND

Katalógové číslo: VD-002 Kategórie:

Glukosamín ako doplnok stravy pre chrupavky a kĺby.
Pre starostlivosť o mnoho-tkanivové štruktúry v tele ako sú chrupavky, šľachy, väzy ale aj synoviálna tekutina, srdcové chlopne a cievy je potrebná dávka glukosamínu. Glukosamín je aminoskupina (skladá sa z 1 atómu dusíka a 3 atómov vodíka), ktorá je viazaná na molekulu glukózy (cukor).
Glukosamín je ale tiež hlavnou zložkou kĺbovej tekutiny (synoviálna tekutina). Nedostatok glukosamínu môže viesť k oslabeniu tvorby vodnej tekutiny v kĺboch, a tým k nedostatočnému mazaniu. Keď telo starne produkuje menej glukosamínu, čo môže nepriaznivo ovplyvniť vitalitu a zdravie.

ZLOŽENIE:

Glukosamín sulfát (C6H13NO5), glukosamín sulfát, 500 g
Glucosamin prášok, glukosamín sulfát 500 g

DÁVKOVANIE:

2x denne  1/2 čajovej lyžičky (Glukosamín sulfát 750 mg)w

Dôležité upozornenia:

Pri užívaní tohto produktu ako výživového doplnku neprekračovať odporúčané dávkovanie. Neužívať ako náhradu vyváženej, pestrej stravy a zdravého spôsobu života. Uchovať v chlade, suchu, mimo dosahu malých detí a chrániť pred svetlom. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie výrobku konzultovať s lekárom.

UPOZORNENIE:
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto podľa tohto nariadenia nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení produktu prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.6 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.