Rodinná firma BioPoint vznikla v roku 2017 s cieľom doniesť na slovenský trh unikátne produkty z liečivej čiernej rasce.

Preto sme ako prví priniesli na Slovensko výrobky najvyššej kvality od nemeckej firmy Kräuterland, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 14 rokov – v nezmenenej certifikovanej BIO kvalite, bez prídavných látok a za výhodné slovenské ceny.

Rastúci sortiment BIO olejov je vyrobený v Nemecku z certifikovaných prísad z BIO poľnohospodárstva, ktoré si vďaka lisovaniu za studena zachovávajú vysoký podiel minerálov a vitamínov.
Výber viac ako 30 olejov, kozmetických olejov, superpotravín a iných produktov pravidelne dopĺňame o nové výrobky z egyptskej čiernej rasce, avokáda, chia, argánu a ďalších prírodných zdraviu prospešných surovín.

Vyše 500 spokojných zákazníkov si už objednalo tovar cez náš e-shop s dobierkou až domov alebo si vyzdvihlo objednávku na výdajnom mieste v Košiciach.

BioPoint taktiež dbá na udržateľnosť prírody – BIO produkty najlepšej kvality vyrábame šetrne a balíme do ekologického a recyklovateľného materiálu.

Viac o nás nájdete na FacebookuInstagrame a v našom newsletteri pre zákazníkov.

Obchodný poriadok

Reklamačný poriadok

Ochrana súkromia